День вишиванки гартує дух!
![](https://site-842212.mozfiles.com/files/842212/base64img_9dbccccc42db191ae1a8c6f424790765.jpeg)
День вишиванки - це символ нашої національної ідентифікації, який гартує дух народу та свідчення незнищенності культури України.
Цей день, важливий для всього українства світу, ліцейна родина зустріла цікавими активностями. Частина учнів, за допомогою витинанок, вишукувала в живій природі нові приклади орнаментів для вишитого одягу. На годинах спілкування класні колективи занурилися в історію та розмаїття нашого унікального мистецтва народної та сучасної вишивки. Кульмінацією подій став традиційний флешмоб "Одягни вишиванку!". Цьогоріч солодку відзнаку за найбільшу масовість учасників отримали учні 5 - В та 5 - Г класів. Не були осторонь і педагоги закладу, активно долучившись до яскравої фотосесії.
Нині День вишиванки став днем національного самоствердження і непохитності. Кожна вишиванка, одягнута сьогодні, стала оберегом, який дарує силу, натхнення, захист і віру в Перемогу. Тож збережімо наш славетний генетичний код нації для наступних поколінь!
![](https://site-842212.mozfiles.com/files/842212/base64img_54f232cc06c4954196c2fdb5c77b4a0f.jpeg)
![](https://site-842212.mozfiles.com/files/842212/base64img_3f2998c3af912c377aab843f21ed3a71.jpeg)