Інститут Служби безпеки України запрошує

                                                      Буклет інституту переглянути можна, натиснувши на це посилання


Інформація щодо вступу до Львівської академії сухопутних військ

Інформацію переглянути можна, натиснувши на це посилання

Путівник «Шлях до кар’єри в атомно-енергетичній галузі».

Інформація, зібрана в путівнику стане в пригоді вступникам та їхнім батькам, а також старшокласникам, які лише починають обирати собі майбутні професії. Путівник розповідає про можливості як навчання, так і подальшого працевлаштування за спеціальностями, затребуваними в ядерній енергетиці й промисловості. Де можна навчатися? Як вступити до ЗВО? Як гарантовано отримати робоче місце?

Відповіді на ці та багато інших запитань вступники та їхні батьки можуть знайти в путівнику за посиланням: https://energoatom.com.ua/parts/pdf-file/Way-to-career-(web).pdf.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Інформацію переглянути можна, натиснувши на це посилання


Національний університет водного господарства та природокористування

Рівненський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж запрошує на навчання

     Сьогодні ліцеїсти 9-х, 11-х класів мали нагоду ознайомились з правилами вступу до Рівненського кооперативного економіко-правового фахового коледжу та спеціальностями, які можна здобути у закладі. Викладач Юлія Ярославівна Поляк запевнила, що знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть  знайти своє місце в сучасних економічних умовах.

ᐅ Рівненський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж Рівне вулиця  Соборна, 10Національний авіаційний університет (кафедра організації авіаційних перевезень) запрошує
Інформацію переглянути можна, натиснувши на це посилання

і на це  посилання

Київський національний лінгвістичний університет запрошує
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут


Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут запрошує на онлайн-зустрічі з колективом  учнів 10-11 класів

Більше інформації переглянути можна, натиснувши на посилання

ОПП Менеджмент соціальної сфери

Шановні абітурієнти!
Запрошуємо до вступу на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти ОПП «МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ»! Хто такий менеджер у соціальній сфері?
Це фахівець, який знає соціально-економічні принципи діяльності суспільства та застосовує отримані знання для організації грамотного управління. У практичній діяльності він використовує інноваційні технології для обліково-звітної діяльності, ефективного планування та прогнозування та застосовує інструменти з управління персоналом для організації роботи підлеглих. Соціальні менеджери затребувані в органах державного та муніципального управління, в установах соціальної сфери реального сектора економіки; в Міністерстві соціальної політики України, Міністерстві освіти і науки України, Міністерстві охорони здоров'я України, Міністерстві культури та інформаційної політики України, в Державній міграційній службі, Пенсійному фонді, волонтерських і благодійних організаціях, дозвільних центрах силових структурах та ін.
Менеджери у соціальній сфері знають нормативно-правову базу, що регламентує соціальне обслуговування населення, кодекс професійної діяльності, що стосується етичних принципів допомоги людям, планування та організацію роботи соцзахисту, психологічні інструменти для взаємодії з людьми, існуючи доступні державні програми та заходи соціальної підтримки громадян.
Для полегшення вступу - Тelegram-чат підтримки вступників: https://t.me/abit_fupstap_kneu_2022
Контакти:
Гарант освітньої програми «МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ» - к.е.н., доцент Кирилюк Володимир Вікторович +380 96 710 08 67 (Viber, Telegram)
З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана:
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Інформація для вступника на бакалаврат на офіційному сайті КНЕУ: https://kneu.edu.ua/ua/plicants/pravula_pruj_2023/

ОПП Менеджмент персоналу

Шановні абітурієнти!
Запрошуємо до вступу на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти ОПП «МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ»!
ОПП «Менеджмент персоналу» дає можливість здобувачам отримати освіту в галузі менеджменту в комплексі з психологічною підготовкою, сформуватися як зрілий менеджер з персоналу для українських і закордонних компаній. Менеджери з персоналу однаково добре знаються на організаторській, управлінській, правовій, обліково-документаційній, виховній, педагогічній, соціально-побутовій, психологічній, соціологічній видах діяльності. У спектрі їх умінь - розроблення та реалізація стратегії менеджменту персоналу компаній, формування політики управління працівниками, планування руху персоналу, аналіз ринку праці, його тенденцій розвитку та актуального стану, заходів щодо формування корпоративної культури. Вони також є операційними менеджерами, які організовують пошук, добір, адаптацію, ротацію, навчання, оцінювання, розвиток кар'єри персоналу, мотивацію, а також досліджують залучення, задоволеність та лояльність працівників.
Для полегшення вступу - Тelegram-чат підтримки вступників: https://t.me/abit_fupstap_kneu_2022
Контакти:
Гарант освітньої програми «МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ» - к.е.н., доцент КРАВЧУК Оксана Іванівна +380 (50) 779 5650 (Viber, Telegram)
З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана:
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Інформація для вступника на бакалаврат на офіційному сайті КНЕУ: https://kneu.edu.ua/ua/plicants/pravula_pruj_2023/

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ


Презентацію факультету переглянути можна, натиснувши на посилання


Інформаційний лист факультету переглянути можна, натиснувши на посилання


Дізнатись більше про біотехнології можна, натиснувши на посилання

День відкритих дверей НАУ - спеціальність "Геодезія та землеустрій"

Головна | Приймальна комісія НАУ | Вступити до нас

Запрошуємо учнів на:

1) день професій факультету наземних споруд і аеродромів, який буде проводитись онлайн  на платформі Zoom 28 березня 2023 р., де ми детально розповімо про нашу спеціальність, а учні зможуть задати питання (посилання - в приєднаному файлі);

2) день відкритих дверей НАУ 12 квітня 2023 р., який відбудеться очно у приміщенні Приймальної комісії НАУ за адресою м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8 (біля літака).

З повагою,
Беленок Вадим Юрійович,
доцент кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою,
Національний авіаційний університет

Ознайомитись детальніше можна, натиснувши на посилання

КНУБА Запрошення на день відкритих дверей та матеріали для ознайомлення.


Ознайомитись детальніше можна, натиснувши на посилання

Ознайомитись з інформацією про відділення довузівської підготовки можна, натиснувши на посилання

Ознайомитись з інформацією про факультет інженерних систем та екології можна, натиснувши на посилання

знайомитись з інформацією про архітектурний факультет можна, натиснувши на посилання

Посилання на соцмережі:

Факультет соціології КНУ імені Тараса Шевченка запрошує


   Запрошуємо учнів відвідати онлайн День відкритих дверей факультету 25.03.2023, 22.04.2023 та 27.06.2023 року о 12-00. Для участі будь ласка заповніть коротку реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXTvL-J3eQIcPt4DcjXV8K7nIAuM1eGyPQp6e6BqVzAMLVlg/viewform.

    Запрошуємо у чат для абітурієнтів https://t.me/abitsocknu2023 . Тут Ви зможете отримати відповіді на багато запитань.

Запрошуємо учнів взяти у ньому участь за посиланням https://sociology.knu.ua/uk/news/fakultet-sociologiyi-ogoloshuie-konkurs-ese-dlya-starshoklasnikiv-2023
З повагою
адміністрація Факультету соціології
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
https://sociology.knu.ua
e-mail: mmsr@soc.univ.kiev.ua
Тел: (044) 521-33-24
к. 503; просп. ак. Глушкова, 4Д; м. Київ

ЧУГУЄВО-БАБЧАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ


З метою популярізації  лісової та мисливської галузі, до Міжнародного дня лісу, циклова комісія спеціальності 205 Лісове господарство Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу запрошує  учнів  шкіл,  ліцеїв, гімназій, ПТУ взяти участь в онлайн-заходах тижня циклової комісії спеціальності 205 Лісове господарство.

    Дата заходу: з 20 по 24 березня о 15:00 за попередньою реєстрацією https://forms.gle/Loo62K52MdS1Fr5P8. Усім зареєстрованим учасникам буде надіслано запрошення для підключення на електронну пошту.
          Наш коледж приймає на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на базі 9, 11 класів та ПТУ за спеціальностями:

  • 205 Лісове господарство

Освітні програми: Лісове господарство, Мисливське господарство, 

  • 208 Агроінженерія


Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує учнів 10-11 класів

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує учнів 10-11 класів на онлайн-зустріч, що відбудеться 18 березня 2023 року о 12:00. Програма зустрічі:

- Презентація умов вступу, переваг навчання та перспектив для студентів факультету;
- Пробне онлайн-тестування з фізики для перевірки рівня знань і готовності до складання НМТ;
- Онлайн-олімпіада з фізики (за бажанням). Переможці і призери олімпіади отримають пам’ятні дипломи і листи-запрошення до вступу на фізичний факультет;
- Питання-відповіді щодо особливостей вступу та навчання на фізичному факультеті.

Для участі в онлайн-зустрічі учням необхідно пройти попередню реєстрацію за адресою:

Кафедра теорії і методики технологічної освіти ФТДЗапрошення на День відкритих дверей ВПІ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

КПІ імені Сікорського, Київ: інформація, фото, відгуки

Доброго дня!  

Запрошуємо випускників та учнів 9-10 класів взяти участь у Дні відкритих дверей Видавничо-поліграфічного інституту «КПІ ім. Ігоря Сікорського», що відбудеться в дистанційному режимі 11 лютого 2023 о 15:00 засобами платформи Zoom.  

Ідентифікатор конференції: 541 825 3872  Код доступу: 1111  

Ми готуємо фахівців за спеціальностями:  
186 Видавництво та поліграфія (Технології друкованих та електронних видань)  
061 Журналістика (Видавнича справа та редагування; Реклама і зв’язки з громадськістю)  
133 Галузеве машинобудування (Комп'ютеризовані поліграфічні системи)  
023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво)

ВНУ імені Лесі Українки (Зимова школа)


Ознайомитись детальніше можна, натиснувши на посилання

Факультет інформаційних технологій і математики ВНУ


Для випускників 11-х класів


Для випускників 9-11 класівДля усіх випускників 9-11 класів є перспектива навчатись в Польщі

БЕЗКОШТОВНО!

Це чудова нагода, адже ми пропонуємо вступити в
технікум та професійну школу
в Польщі
та здобути європейську середню освіту.

Особлива пропозиція ТІЛЬКИ для українських випускників
Полягає в тому, що випускники 11 класу також можуть вступати в ці заклади
БЕЗКОШТОВНО!!!

За умови вступу до 18 років освіта в технікумах і професійних школах Польщі

БЕЗКОШТОВНА

Протягом усього періоду навчання буде безкоштовним!

29 жовтня о 19:00

запрошуємо на онлайн зустріч з керівниками програми
на якій отримаєте вичерпну інформацію про навчання в Польщі та його особливості.
                    


  Анкета на вивчення польської мови

Додаткову інформацію переглянути можна, натиснувши на посилання

До уваги учнів 7-11 класів та педагогів!

     Якщо хочеш свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті, бери участь у Всеукраїнському проекті з профорієнтації та побудови кар'єри "Обери професію своєї мрії" (в рамках проекту: профорієнтаційне тестування, онлайн консультація у кар'єрного консультанта, знайомство з найзатребуванішими професіями ринку праці)

Стартував всеукраїнський проєкт «Обери професію своєї мрії» | Міністерство  освіти і науки України

    Інструкція користування порталом Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:


1. Зайдіть на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» www.hryoutest.in.ua (далі – Портал) та пройдіть просту та швидку реєстрацію.

2. Пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування».

3. Отримайте результат тестування, який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації.

4. Замовте он-лайн консультацію у кар’єрного консультанта (кнопка «Замовити консультацію» на Порталі). Вкажіть свої дані, оберіть зручні дату та час консультації та залиште номер телефону, на якій Вам зателефонує консультант у обрану Вами дату та час. Після замовлення консультації, на поштову адресу, вказану при реєстрації, прийде повідомлення про підтвердження дати та часу консультування.

5. Отримайте результат консультування (після завершення консультації, її результат буде записаний у Особистому Кабінеті на Порталі).

6. Продивіться та пройдіть цікаві та корисні відео-ролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM, щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо (кнопка на Порталі «Навчання»).

7. Продивіться онлайн екскурсії, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях (кнопка на Порталі «Навчання»).

8. Ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: умови праці, зарплати, вакансії, перспективи, цікаві факти, якими навичками треба володіти тощо (для цього на Порталі натисніть кнопку «Професії»).

Всі вищезазначені послуги – безкоштовні та розташовані на єдиному онлайн-ресурсі: www.hryoutest.in.ua.

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам'янець-Подільський державний інститут»Юридичний факультет НАУ
Абітурієнту-2022

   З метою профорієнтації до ліцею завітали Матвійчук Олена Вікторівна, завідувачка кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, Дикун Ганна Петрівна, заступник директора з виховної роботи, Давидюк Ольга Михайлівна, завідувачка навчальної частини РІ КУП НАНУ, які розповіли ліцеїстам про професію юриста, про перспективи навчання та подальшого працевлаштування, зазначивши, що серед випускників РІ КУП НАНУ - прокурори, судді, нотаріуси, адвокати, які зайняли достойне місце серед правової еліти. Ліцеїсти отримали запрошення на День відкритих дверей тощо. Наостанок представники РІ КУП НАНУ подарували шкільній бібліотеці літературу юридичного спрямування для ґрунтовнішого вивчення правових питань всіма бажаючими.
Національний лісотехнічний університет України

Національний лісотехнічний університет України запрошує на навчання випускників Вашого навчального закладу.

Національний лісотехнічний університет України (НЛТУ України) – єдиний в державі поліфункціональний заклад вищої освіти лісотехнічного профілю. За свою майже 150-річну історію (заснований у 1874 році) НЛТУ України активно інтегрувався у європейську та світову освітню систему і став визнаним центром науки та освіти.

НЛТУ України за рейтингом ЗВО України «ТОП-200» посів 65 місце та 4 місце серед ЗВО Львівщини, а за офіційним показником якості науково-педагогічних працівників вищої кваліфікації (питомою вагою докторів та кандидатів наук) – 9 місце серед ЗВО України. У 2020 році НЛТУ України вдруге зайняв 1 місце серед українських ЗВО у міжнародному рейтингу UI Green Metric World University Ranking та 111-е місце серед 780 університетів з 85 країн світу.

Навчальні корпуси та гуртожитки університету розташовані на території «зеленого» студентського містечка. Студенти мають можливість: навчатися та стажуватися у провідних закордонних університетах (Німеччини, Іспанії, Польщі, Румунії, Естонії), обмінюватися досвідом зі студентами (Німеччини, Швейцарії, Франції); проходити військову підготовку для здобуття звання офіцера запасу; отримати посвідчення водія автотранспортних засобів; відпочивати та оздоровлюватися в університетському спортивному таборі «Лісотехнік» на березі Чорного моря та лісоекологічних стаціонарах на Шацьких озерах, у Моршині та Східниці. Забезпечуємо житлом у гуртожитках усіх студентів, які цього потребують.

Випускники Університету та Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну (спеціальності: 022 – Дизайн; 122 – Комп’ютерні науки; 126 – Інформаційні системи та технології; 161 – Хімічні технології та інженерія; 183 – Технології захисту навколишнього середовища; 187 – Деревообробні та меблеві технології) є затребуваними на ринку праці та мають можливість отримувати гідну заробітну плату.

Висловлюємо Вам свою щиру повагу і звертаємося з проханням розповсюдити інформацію про наш Університет серед Ваших вихованців.

Інформацію про спеціальності Університету наведено у буклетах.

Також запрошуємо Ваших випускників зареєструватися на Всеукраїнську олімпіаду НЛТУ України (1 тур - 8 травня  та 2 тур - 15 травня 2021 року), яка дає можливість отримати до 20 балів до конкурсного предмету при вступі.

Детальніше на сайті Національного лісотехнічного університету України

Буклет про Вступ до НЛТУ України

З повагою і сподіваннями на плідну співпрацю,

Навчально-науковий інститут деревообробних та комп'ютерних технологій і дизайну Національного лісотехнічного університету України.

http://idtd.nltu.edu.ua/

Тел. (032) 238-44-96

Моб. 068-708-51-44

До уваги випускників 11 класів!


День відкритих дверей ННІЕМ (НУВГП)


Музично-педагогічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету

Музично-педагогічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету (сьогодні – музично-педагогічна освіта Інституту мистецтв РДГУ) запрошує на навчання творчу молодь, яка мріє осягнути сучасне та класичне вокальне, хорове, інструментальне мистецтво, оволодіти знаннями з музичної педагогіки, психології, методики музичного виховання тощо. Детальна інформація за посиланням https://sites.google.com/view/musicalpedagogicalrshu та за телефоном 0978327809.


Перший набір фінансистів-курсантів ХНУВС МВС

    Уперше, починаючи з квітня 2021 року, на базі Харківського національного університету внутрішніх справ запроваджено набір групи курсантів за спеціальністю -071 «Облік і оподаткування» за освітньою кваліфікацією бакалавр з обліку і оподаткування. Набір здійснюється за державним замовленням, форма навчання – денна. Курсанти університету перебувають на спеціальному військовому обліку та не підлягають строковому призову до Збройних Сил України. Під час навчання забезпечуються гуртожитком, харчуванням, форменим одягом та грошовим забезпеченням, навчальною базою за рахунок Державного бюджету. Випускники отримують спеціальне офіцерське звання та зможуть зайняти посади начальницького складу фінансово-облікових та аудиторських підрозділів Національної поліції, інших структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ за напрямами діяльності, що пов’язані з фінансами, обліком та аудитом.      Також за місцем подальшого працевлаштування випускники матимуть право на  такі соціальні гарантії: службове житло чи компенсацію за проживання в орендованому приміщенні, купівля житла на умовах пільгового фінансового лізингу, безоплатне медичне забезпечення, спеціальні умови пенсійного забезпечення та інше.

    Усім, хто хоче здобути зазначену освіту, необхідно подати до 15.05.2021 онлайн-заяву на вебпорталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання в закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання (https://osvita.np.gov.ua) або до 15.06.2021 документи до відповідних підрозділів комплектування.

З усіх аналогічних питань можете звертатися до:

приймальної комісії ХНУВС: (057) 739-8-300, (057) 739-8-310, 0976801353; електронна адреса ask_univd@ukr.net

Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Національної поліції України: 044-256-16-16.

ДФЗБО НПУ


Дні відкритих дверей НУВГП


День знайомства з Інститутом гуманітарних і соціальних наук НУ «Львівська політехніка»

    Запрошуємо на День знайомства з Інститутом  гуманітарних і соціальних наук НУ «Львівська політехніка», що відбудеться 24 квітня 2021 року о 11-00. На онлайн-зустрічі буде можливість особисто поспілкуватися з представниками дирекції та викладачами, дізнатися і про особливості вступу 2021 року, і про спеціальності та освітні програми нашого інституту. Також, під час заходу відбудеться презентація кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету, яка має найкращий в Україні досвід з підготування фахівців зі спеціальності «Інформаційна справа» та надає пріоритетне значення спеціальним дисциплінам, що формують конкурентоспроможного фахівця з інформаційно-комп'ютерних і управлінських технологій для бізнесу та органів влади.

     Зустріч відбудеться онлайн на платформі Google Meet 24 квітня о 11:00 По завершенню зустрічі буде проведено розіграш призів серед присутніх учасників, які попередньо заповнили форму реєстрації.

Посилання на зустріч: https://meet.google.com/zei-zyar-bbt

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/dYKhsZjb5k1MhAPM9


НУВГП

Доброго дня.

    Національний університет водного господарства та природокористування відповідно до наказу МОН України проводить для вступників до університету Всеукраїнську олімпіаду з Математики, або Історії України

Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до Ваших сертифікатів ЗНО  та допоможе вступити до НУВГП на такі спеціальності:
101 Екологія
103 Науки про Землю
106 Географія
133 Галузеве машинобудування
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
144 Теплоенергетика
145 Гідроенергетика
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
015.39 Професійна освіта (Цифрові технології)
183 Технології захисту навколишнього середовища
184 Гірництво
192 Будівництво та цивільна інженерія
193 Геодезія та землеустрій
194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології
201 Агрономія
207 Водні біоресурси та аквакультура
208 Агроінженерія
263 Цивільна безпека
274 Автомобільний транспорт
275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

    Вступники мають можливість отримати додаткових 20 балів за участь в Олімпіаді до сертифікату ЗНО з будь-якого конкурсного предмету.

Для участі необхідно пройти реєстрацію у нашій формі за цим посиланням  https://start.nuwm.edu.ua/olimpiada

Перший тур відбуватиметься по 30 червня 2021 р.


Рівненська медична академія


Фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка

У 2020 році ми вперше в Україні започаткували нову дуже перспективну освітню програму «Квантові комп’ютери та квантове програмування» (https://qcqp.lnu.edu.ua/). 14 квітня 2021 року в Університеті відбулась онлайн-презентація цієї інноваційної програми, переглянути її в записі можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=En-SmLDzMLc.

8 квітня було проведено онлайн зустріч з абітурієнтами «Дні відкритих дверей 2021. Фізичний факультет», подивитися можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=P4yBmmPUMEQ.

Ви зможете дізнатися про умови вступу на фізичний факультет, освітні програми, навчання на найкращому факультеті університету та перспективи працевлаштування. Онлайн зустрічі з абітурієнтами ми проводимо часто, слідкуйте за новинами на сайті фізичного факультету.

Ще в Університеті започатковано проект для майбутніх абітурієнтів «Університет для учнів». Фізичний факультет презентував уже кілька публікацій, з якими можна ознайомитися за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=o-DHZCRbk9c&t=59s

https://www.youtube.com/watch?v=uClpk5pDT40

https://www.youtube.com/watch?v=3g404Ffc1SY

https://www.youtube.com/watch?v=rLxkAV1CIv4

Запрошуємо  прийняти участь в Олімпіаді з фізики, це дасть додаткові бали до сертифікатів ЗНО. Інформацію про Олімпіаду знайдете за посиланням:

https://physics.lnu.edu.ua/admission/contests/vseukrainska-olimpiada-z-fizyky-2021.

І не зволікайте, адже розв’язки завдань першого (дистанційного) туру необхідно вислати до 4 травня 2021 року.

З великою повагою,

адміністрація фізичного факультету

Наш сайт: https://physics.lnu.edu.ua.

Наша адреса:

Фізичний факультет ЛНУ імені Івана Франка

вул. Кирила і Мефодія, 8, м. Львів, 79005

Телефонуйте:

(032) 239-41-16 (деканат фізичного факультету);

+38-063-1945728 (секретар деканату Наталія Гладка).

Вступ 2021 НУВГП

ЛНУ імені Івана Франка

Ближче познайомитися з фізичним факультетом можна 8 квітня о 16 год., коли буде онлайн зустріч з абітурієнтами на платформі ZOOM. Запрошуємо доєднатися до онлайн зустрічі за таким посиланням:

https://zoom.us/j/97848753142?pwd=RU5qZHgvbkRDOHhFcGgyV1NTN0FkZz09.

Детальніше про факультет можна дізнатися на сайті https://physics.lnu.edu.ua.

Консультацію про вступ на факультет можна отримати, зателефонувавши:

+38-068-6368453 (секретар деканату Наталія Костянтинівна Гладка);

(032) 239-41-16 (деканат фізичного факультету).
Анкету учасника сожна завантажити, натиснувши на  посилання

Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка

     Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує абітурієнтів, батьків та вчителів на  День відкритих дверей онлайн 30 березня 2021 року о 19.00 . Ви дізнаєтесь про:
  • функціонування Інституту людини;
  • особливості вступної кампанії 2021 року;
  • специфіку освітніх програм.
Приєднатись до конференції Ви зможете за посиланням:
Ідентифікатор конференції: 936 3731 2964
Код доступа: 446280


Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Запрошуємо учнів, що цікавляться сучасними технологіями, долучитися до участі у Всеукраїнських олімпіадах з фізики та математики.

Переможці цих олімпіад отримають додаткові бали при вступі до Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.
Докладну інформацію Ви можете знайти за посиланням.

День відкритих дверей онлайн 26.03.21 

Одеський аграрний університет

Освітня програма "Міжнародна інформація"