Моделюємо майбутнє
9. квітень, 2024 в 16:46
08. 04 до нашого ліцею завітали представники Ірпінського державного податкового університету, зокрема Лісовий А. В, Пілевич Д. С. та Ткаченко В. В. Під час зустрічі учні 11-их класів ознайомилися з перевагами та особливостями навчання у закладі з багаторічною історією. Присутні дізналися про діапазон навчальних спеціальностей, обсяг державного замовлення, строки вступу до університету. Для ознайомлення з більш детальною інформацією рекомендовано скористатися Profплатформою ДПУ.
![](https://site-842212.mozfiles.com/files/842212/base64img_f0e920c8bcc12eb97b87a779d65cdc0e.jpeg)