Вистоїмо! Переможемо!
24. лютий, 2024 в 11:13
24 лютого минає два роки з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Ворог напав підступно, зухвало, віроломно…Велика війна зачепила усі куточки України. У вогненному спротиві ми пересвідчилися, що Герої живуть серед нас. Ми зрозуміли, що наша сила і міць у єдності.Вічна пам'ять усім загиблим захисникам та захисницям. Вічна пам'ять усім, кого вбили росіяни… Будьмо і надалі незламними та згуртованими у своїй боротьбі. Продовжуймо допомагати нашим ангелам - охоронцям реальними справами та непохитною вірою у нашу Перемогу! Україна була, є і буде! Вистояли - переможемо!