Щорічний звіт директора про діяльність закладу у 2025-2026 навчальному році
05.06.2026 року у Сарненському ліцеї №5 пройшов щорічний звіт директора про діяльність закладу у 2025-2026 навчальному році. Директорка ліцею Наталія Параниця представила результати роботи за основними напрямками. Наталія Миколаївна акцентувала увагу на питаннях організації освітнього процесу, створення безпечного освітнього середовища, професійного розвитку педагогів. Окремо зупинилася на питанні виховання як невід’ємної складової освітньої діяльності ліцею та відзначила необхідність формування в ліцеїстів громадянської свідомості, патріотичних цінностей, культури спілкування, потреби бережного ставлення до свого здоров’я. Вказала, що важливими ланками роботи стали волонтерська діяльність, розвиток учнівського врядування, профорієнтаційна робота.
Також у ході звіту було наголошено на важливості конструктивної співпраці з органами місцевого самоврядування, завдяки чому забезпечено розвиток матеріально-технічної бази ліцею, вдається реалізовувати освітні ініціативи та створювати комфортні умови для роботи ліцею.
Наталія Миколаївна зазначила, що ліцей має потужний внутрішній фундамент, а довіра між учасниками освітнього процесу – це фундамент для подальшого розвитку закладу. Пріоритетні завдання на наступний навчальний рік будуть спрямовані на подальше підвищення якості освіти, розвиток профільного навчання, зокрема участі у пілотуванні реформи старшої школи, зміцнення партнерства між усіма учасниками освітнього процесу..

