Бібліотечний урок у Всесвітній день миру
25. вересень, 2023 в 9:41
"Ми хочемо миру" - саме такою була тема бібліотечного уроку у Всесвітній день миру в 6-Д класі. Учні презентували свої творчі проєкти "Я - за мир!", переглянули відеодайджест "Діти України за мир», добрали прислів'їв про мир, аналізували легенди про голуба Миру та долучилися до колективного складання відповіді на запитання: "Що для мене означає мир?". На завершення учні висловили свої побажання для України, які на голубах Миру розлетілися по всій карті нашої Батьківщини. Звичайно, головне побажання кожного було - "Перемоги і миру тобі, Україно!". Віримо у перемогу!