«Кібербулінг – небезпечний віртуальний світ»
13. листопад, 2022 в 22:38
На протязі минулого тижня з 07-11.11.22 психологічна служба разом з класними керівниками навчального закладу, працювала над профілактикою кібербулінгу. На годинах спілкування учні переглянули та обговорили відео «Десять друзів кібербулінгу», грали у гру «Врятувати гуглика» та отримали поради про «Безпеку в інтернеті!». Також, проведено консультацію для батьків «Як захистити дітей від кібернасилля».
![03](https://live.staticflickr.com/65535/52498005103_173c7174c3_c.jpg)
![04](https://live.staticflickr.com/65535/52497445356_f056cbb39d_c.jpg)
![05](https://live.staticflickr.com/65535/52497445341_17292fdd7f_c.jpg)
![06](https://live.staticflickr.com/65535/52498005053_254be58a53_c.jpg)
![07](https://live.staticflickr.com/65535/52498005008_068feef421_c.jpg)
![08](https://live.staticflickr.com/65535/52497445256_95815b094b_c.jpg)